Верхнее заполнение

тел.: +38 0619 432395 факс: +38 0619 431176

e-mail:  info@talkoposuda.com.ua

+380 67 759 2043; +380 67 399 6408

+380 99 143 5158; +380 99 157 1315

переключатель языков

GA

Breadcrumbs

Питання та відповіді

DSC 7093 новый размер

 1. Чи є присутньою у складі антипригарного покриття перфтороктанова кислота (PFOA)?
 2. Чи є безпечним антипригарне покриття?
 3. Чи є безпечним використання посуду з пошкодженим антипригарним покриттям?
 4. Чим  гарний литий алюмінієвий посуд?
 5. На яких видах плит можна використовувати посуд торгової марки ТАЛКоМП?
 6. Чи можна використовувати литий алюмінієвий посуд в духовій шафі?
 7. Навіщо проточують дно на посуді?
 8. Чим і як мити посуд з протипригарним покриттям?
 9. Що таке "гідрополірування"?

1) Чи є присутньою у складі антипригарного покриття перфтороктанова кислота (PFOA)?

У складі антипригарних покриттів нового покоління нікель, важкі метали та перфтороктанова кислота не містяться. Для створення антипригарних покриттів на нашому підприємстві застосовується фарба на водній основі.

2) Чи є безпечним антипригарне покриття?

Європейським Агентством по безпеці  харчових продуктів EFSA, французьким Агентством по безпеці харчових продуктів AFSSA і американським департаментом по контролю  продуктів харчування і ліків FDA зроблено висновки про безпеку для використання на кухні фторполімерних антипригарних покриттів. При попаданні в організм людини частинки покриття не заподіюють шкоди, тому що основна складова речовина антипригарних покриттів - політетрафторетилен - матеріал інертний, він не розчиняється водою, не окислюється на повітрі, з активними речовинами, що містяться в харчових продуктах, або ферментами шлункового соку, не взаємодіє. Тому шлунково-кишковим трактом не всмоктується, а проходить подібно грубим харчовим волокнам і виводиться природним шляхом.

3) Чи є безпечним використання посуду з пошкодженим антипригарним покриттям?

Наявність подряпин, потертостей, а також відсутність фрагментів покриття шкоди здоров'ю не завдає, тому що литі корпуси посуду нашої торгової марки виготовляються з перевірених і безпечних харчових сплавів, хімічний склад яких затверджено державним стандартом, а його дотримання контролюється багаторівневою Системою якості підприємства. Пошкодження покриття з часом погіршують його аніпрігарні властивості, а при значних пошкодженнях покриття втрачає свої функції і їжа починає прилипати. У такому випадку посуд слід замінити новим. 

4) Чим  гарний литий алюмінієвий посуд?

 •  Литий алюмінієвий посуд виробляється з високоякісних харчових сплавів литтям у особливі металеві форми - кокиля. При такому способі створення форми не порушується природна структура металу і вироби набувають стійкості до будь-яких видів деформації, пов'язаних з перегрівом, падінням чи тривалою експлуатацією.
 •  Завдяки високій теплопровідності алюмінію і пластичній геометрії виробів, посуд швидко і рівномірно нагрівається, що сприяє економії енергоносіїв та часу. Потовщені стінки та дно відмінно акумулюють і розподіляють тепло, що призводить до більш рівномірного прогрівання харчових продуктів при приготуванні їжі.
 • Завдяки малій питомій вазі алюмінію посуд з нього легкий, і це є тим  актуальніше, чим більший виріб.
 • Алюміній має високу корозійну стійкість, на поверхні металу завжди є присутньою оксидна плівка, що захищає метал не тільки від корозії на повітрі, але і від різних агресивних впливів. Плівка, яка, на відміну від інших захисних покриттів, сама відновлюється, якщо її пошкоджено.
 • Посуд з литого алюмінію дуже невибагливий, догляд за ним не вимагає зусиль.

5) На яких видах плит можна використовувати посуд торгової марки ТАЛКоМП?

Посуд для індукційних плит повинен бути зробленим з металу із магнітними властивостями, наприклад з нержавіючої сталі. Вироби торгової марки ТАЛКоМП, виготовлені з литого алюмінію, їх можна використовувати  на газових, електричних та склокерамічних плитах.

Використання посуду з обладнанням

6) Чи можна використовувати литий алюмінієвий посуд в духовій шафі?

Так, але за умови, що в комплектації посуду відсутні бакелітові ручки або інші пластикові деталі.

7) Навіщо проточують дно на посуді?

Дно, що гладко проточене, забезпечує щільне прилягання посуду до варильних площин і як наслідок - стійке положення на плиті.

8) Чим і як мити посуд з протипригарним покриттям?

Для того, щоб каструля або сковорода довго зберігала гарний зовнішній вигляд і протипригарні властивості, посуд слід мити безпосередньо після кожного використання рідкими миючими засобами для посуду з нейтральним рівнем рН. В іншому випадку на її поверхні будуть накопичуватися застарілі жирові відкладення, посуд втратить протипригарні властивості і для видалення нагару вам доведеться застосовувати більш агресивні миючі засоби або замочування. Для регулярного миття посуду не використовуйте абразивні або агресивні миючі засоби, чистячі порошки, металеві або жорсткі пластикові мочалки, які можуть пошкодити протипригарне покриття і значно скоротити термін служби виробу.

Для миття в посудомийній машині слід користуватися м'якими миючими засобами для посуду з нейтральним рівнем рН (від 6 до 8), або спеціально рекомендованими засобами для миття виробів з алюмінію.

9) Що таке "гідрополірування"?

Гідрополірування або галтування - це найбільш технологічний метод полірування при серійному виробництві. Як вода в морях перетворює гострокутні камені в округлу гальку, так і процес галтування очищує вироби  після лиття і прибирає всі шорсткості з  поверхні металу.  При обробці посуду в галтувальних барабанах метал полірується, наклепується і його поверхня стає ідеально гладкою.

Ефект полірування і додавання виробам неповторного блиску досягається за допомогою перемішування і взаємних зіткнень заготовок посуду, металевих кульок і обрізків дерева, що завантажуються в обертовий барабан, наповнений активною рідиною. Ударна дія металевих кульок змінює мікрогеометрію поверхні виробів і створює рівномірний наклеп поверхневого шару металу. Глибина наклепаного шару може досягати одного міліметра. При цьому збільшується механічна міцність і щільність поверхні,  підвищується зносостійкість, покращується товарний вигляд.