Сайт производителя

тел.: +38 0619 432395 факс: +38 0619 431176

e-mail:  info@talkoposuda.com.ua

+380 67 759 2043; +380 67 399 6408

+380 99 143 5158; +380 99 157 1315

переключатель языков

GA

Breadcrumbs

Партнерам

 У процесі  становлення наша компанія росте та вдосконалюється і завжди є готовою до співробітництва. Якщо ви шукаєте алюмінієві сковороди та каструлі з протипригарним покриттям або без нього, будь ласка, зв'яжіться з нами!  Ми  пропонуємо  покупцям   вигідну та надійну продукцію, яку самі виробляємо! Наявність власного виробництва   дозволяє нашому підприємству надавати партнерам конкурентоспроможні ціни при високій якості товару. Приємою відмінністю  виробів торгової марки "ТАЛКо Метал Посуд" є і те, що  їх  внутрішній  об,єм   завжди відповідний  до вказаного на етикетці!

Якщо Ви хочете мати посуд з індивідуальними особливостями, наявність на нашому підприємстві власного проектно-конструкторського відділу та міцного виробничого комплексу надасть змогу  виконати таке завдання у  короткий термін і впровадити у виробництво продукцію, відповідну до побажань і потреб замовника.

Ми запрошуємо дилерів та дистриб'юторів з усіх областей країни. Наша компанія є надійним постачальником продукції, а  практичний та естетичний литий посуд, що ми виробляємо,  користується заслуженим попитом в Україні та  за її межами.

Якщо Ви є готовими до співпраці і вирішили стати дилером, то все, що для цього потрібно - це скласти з нами договір. Ви отримаєте значні привілеї, однією з яких є гнучка система знижок. Ми надамо Вам всю необхідну інформацію, яка дозволить якісно обслуговувати клієнтів, значною буде і рекламна підтримка, що  допоможе вигідно представити товар покупцям.

Шановні партнери!

Запит щодо закупівлі продукції ви можете зробити кількома способами:

  • електронною поштою;
  • телефоном відділу продажів;
  • якщо відправите запит на факс.

Після отримання замовлення Вам обов’язково зателефонує наш менеджер.

Під час відправлення запиту дотримуйтесь наступних правил:

  • детально вказуйте потрібну Вам номенклатуру і необхідну кількість щодо кожної позиції, форму оплати, час доставки;
  • при першому зверненні надавайте реквізити компанії;
  • повідомляйте контактні дані відповідальної особи.

Всю необхідну інформацію вам повідомлять менеджери відділу продажів.

Ми цінуємо Ваш час! Ми дотримуємося термінів постачання! Ми розуміємо, що час - це гроші!