Верхнее заполнение

тел.: +38 0619 432395 факс: +38 0619 431176

e-mail:  info@talkoposuda.com.ua

+380 67 759 2043; +380 67 399 6408

+380 99 143 5158; +380 99 157 1315

переключатель языков

GA

Breadcrumbs

Партнерам

 У процесі  становлення наша компанія росте та вдосконалюється і завжди є готовою до співробітництва. Якщо ви шукаєте алюмінієві сковороди та каструлі з протипригарним покриттям або без нього, будь ласка, зв'яжіться з нами!  Ми  пропонуємо  покупцям   вигідну та надійну продукцію, яку самі виробляємо! Наявність власного виробництва   дозволяє нашому підприємству надавати партнерам конкурентоспроможні ціни при високій якості товару. Приємою відмінністю  виробів торгової марки "ТАЛКо" є і те, що  їх  внутрішній  об,єм   завжди відповідний  до вказаного на етикетці!

Якщо Ви хочете мати посуд з індивідуальними особливостями, наявність на нашому підприємстві власного проектно-конструкторського відділу та міцного виробничого комплексу надасть змогу  виконати таке завдання у  короткий термін і впровадити у виробництво продукцію, відповідну до побажань і потреб замовника.

Ми запрошуємо дилерів та дистриб'юторів з усіх областей країни. Наша компанія є надійним постачальником продукції, а  практичний та естетичний литий посуд, що ми виробляємо,  користується заслуженим попитом в Україні та  за її межами.

Якщо Ви є готовими до співпраці і вирішили стати дилером, то все, що для цього потрібно - це скласти з нами договір. Ви отримаєте значні привілеї, однією з яких є гнучка система знижок. Ми надамо Вам всю необхідну інформацію, яка дозволить якісно обслуговувати клієнтів, значною буде і рекламна підтримка, що  допоможе вигідно представити товар покупцям.

Шановні партнери!

Запит щодо закупівлі продукції ви можете зробити кількома способами:

  • електронною поштою;
  • телефоном відділу продажів;
  • якщо відправите запит на факс.

Після отримання замовлення Вам обов’язково зателефонує наш менеджер.

Під час відправлення запиту дотримуйтесь наступних правил:

  • детально вказуйте потрібну Вам номенклатуру і необхідну кількість щодо кожної позиції, форму оплати, час доставки;
  • при першому зверненні надавайте реквізити компанії;
  • повідомляйте контактні дані відповідальної особи.

Всю необхідну інформацію вам повідомлять менеджери відділу продажів.

Ми цінуємо Ваш час! Ми дотримуємося термінів постачання! Ми розуміємо, що час - це гроші!