Верхнее заполнение

тел.: +38 0619 432395 факс: +38 0619 431176

e-mail:  info@talkoposuda.com.ua

+380 67 759 2043; +380 67 399 6408

+380 99 143 5158; +380 99 157 1315

переключатель языков

GA

Breadcrumbs

Виробництво

Вся продукція торгової марки ТАЛКо виробляється литтям з харчових алюмінієвих сплавів, завдяки чому зберігається природна структура металу і вироби набувають стійкості до деформації, пов'язаної з перегрівом, механічним впливом або тривалою експлуатацією. Алюміній для виготовлення посуду нами був обраний не випадково. Це один з найбільш екологічних металів з точки зору виробництва і застосування. Він легко утилізується, дозволяє створювати екологічний продукт, а технології алюмінієвого лиття - одні з найбезпечніших і економічних у металургії. Виробництво виробів з цьго металу  завдає довкіллю набагато меншої шкоди, ніж виготовлення продукції з більшості інших. Алюміній  піддається практично 100% переробці, не втрачаючи при цьому своїх унікальних властивостей. Застосування та його вторинна переробка  дозволяють значно поліпшити глобальну екологічну обстановку.

Завдяки унікальним властивостям - легкості, пластичності, високій теплопровідності і нетоксичности - алюміній набув широкого використання  в різних галузях легкої та харчової промисловості, в тому числі  для створення виробів для побуту та кухні. Завдяки щільному шару оксидної плівки, яка є постійно присутньою на поверхні металу, їжа в посуді з нього безпосередньо з металом не взаємодіює, і тому, якість продуктів, що приготовані, залишається високою. Дякуючи потовщеним стінкам  литого посуду, нагрівання їжі відбувається  рівномірно,  щільно закрита кришка забезпечує акумулювання тепла і замкнутий цикл пароутворення в посуді  заради   збереження вітамінів,  натурального смаку і поживної цінності продуктів. Такий посуд можна застосовувати на будь-яких видах плит, крім індукційних,  можна готувати на відкритому вогнищі та мити в посудомийній машині.

Максимальна увага до запитів покупців, відповідальність перед ними вимагають від нас не тільки створювати вдалі новинки, але  й надавати високі гарантії якості на весь асортимент продукції. Розробка кожного виробу потребує досягнення рівня якості, що підтримується на кожному етапі, починаючи з конструювання, розробки технології виробництва  і закінчуючи вихідним контролем. Спеціалістами фірми розроблено Систему стандартів на підставі ГОСТів, РСТ та ISO, що забезпечує багаторівневий контроль надійності і споживчих якостей виробів.
Появі нових зразків продукції на підприємстві передує підготовча робота у вигляді маркетингового опрацювання асортименту, розробки креслень виробів, вибору фурнітури, створення або придбання необхідного технологічного обладнання. Нові ринкові потреби надихають до нових проектів і інноваційних рішень у виробничій сфері. Операції, що колись були ручними, тепер виконуються на автоматизованому устаткуванні.

Ми виробляємо і пропонуємо нашим клієнтам великий вибір алюміевого посуду з антипригарним покриттям. Незважаючи на існування різноманітних сучасних технологій нанесення покриттів, на підприємстві застосовується досить дорога, але більш якісна і більш відповідна до литого посуду технологія нанесення покриття - метод напиленія. У Цеху покриттів вироби, які пройшли суворий відбір, обробляються в дробеметной установці або  піскострумній камері, потім на очищену і поліпшену поверхню посуду наносять антипригарне покриття.

У дробеметній установці підвісного типу в автоматичному режимі поверхня виробів обробляється потоком дробу, який створюється обертовими турбінами. Дробенаклеп не тільки покращує товарний вигляд виробів, але, завдяки створенню напруження стискання на поверхні металу, робить неможливим утворення тріщин під час експлуатації. Термін служби виробів, які піддано дробенаклепу, збільшується багаторазово.

Поверхня посуду, призначеного для нанесення антипригарного покриття підлягає піскострумній обробці.

Піскострумна обробка являє собою процес впливу на поверхню металу безперервним потоком частинок абразивного матеріалу, що володіють високою кінетичною енергією. Як слідство такого впливу,  поверхня виробів упрочнюється, здобуває чистоту і стає готовою до нанесення покриття, що додасть виробам естетично привабливого зовнішнього вигляду та антипригарних властивостей.

На підготовлену поверхню виробів промисловим пульверизатором наносять один за іншим два шари полімеру - шар грунту і фінішне покриття. Товщина такого двошарового покриття становить 30 мкм. Перший шар забезпечує стійкість покриття до механічних пошкоджень і міцність приєднання антипригарного шару, другий - захисні і протипригарні властивості. Кожен з цих шарів по черзі спікається в печі, розігрітій до температури близько 400 градусів. За умови, що максимальна температура в хатній духовій шафі не буває більше ніж  300 градусів, твердження, що при нагріванні на плиті покриття, випаровуючись, виділяє канцерогенні речовини не відповідає дійсності.

Термін служби виробів з антипригарним покриттям, що нанесено методом напилення може тривати до чотирьох років за умови грамотного поводження з виробом.

Протипригарне покриття

Після вибіркового тестування  в лабораторії  якості нанесеного покриття, вироби приймаються контролерами ВТК на ділянку складання, де кришки і корпуси комплектуються високоякісними ергономічними  ручками італійської фірми FBM і упаковуються. Кожен виріб маркується етикеткою із зазначенням найменування продукції та дати виготовлення, методів догляду за посудом і гарантіями виробника.

Каструлі з протипригарним покриттям упаковуються в захисну поліетиленову плівку, укладаються у індивідуальні  картонні коробки, сковороди - в етикетки-распашенкі і передаються на склад готової продукції, а звідти надходять на прилавки магазинів.

Упакований товар

Ми дорожимо своєю репутацією і тому виробляємо якісний та екологічно безпечний посуд.